Drzwi wewnętrzne

drzwi-wew-page

DRZWI WEWNĘTRZNE

 

Sprawdzeni polscy producenci

Drzwi wewnętrzne budują wizerunek każdego domu i nadają indywidualny charakter pomieszczeniom. Ważne jest, aby dokonać dobrego wyboru, dlatego proponujemy Państwu produkty sprawdzonych polskich marek, takich jak ASILO, CZAJKA CZY INTENSO.

W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi drewniane i fornirowane naturalnym drewnem, płyty MDF, wersje przylgowe i bezprzylgowe. Sprzedajemy również drzwi szklane. Do wszystkich produktów zapewniamy szeroki wachlarz przeszkleń i okuć. Bogata paleta wzornictwa zaspokoi najbardziej wymagającego Klienta.

Poza sprzedażą – zarówno drzwi wewnętrznych, jak i drzwi zewnętrznych – zapewniamy również usługę ich montażu. Satysfakcja gwarantowana!

 

Drzwi Okleinowane

firma-intenso drzwi-wew-mdf

Drzwi wewnętrzne idealne dla klienta bardzo ceniącego sobie wysoką jakość w połączeniu
z atrakcyjna ceną. Wykonane z materiału typu MDF pokryte laminatem drewnopodobnym.

Drzwi Fornirowane i Drewniane

firma-czajka drzwi-wew-drew-2

Czajka jest producentem drzwi drewnianych i fornirowanych. Swoim wzornictwem
zaspokoi gusta i upodobania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi MDF Fornirowane

firma-asilo drzwi-wew-drew-1

Drzwi Asilo to polski producent drzwi bezprzylgowych, fornirowanych drewnem naturalnym oraz lakierowanych. Charakteryzują się one nowoczesnym wzornictwem w połączeniu z praktycznym i estetycznym wykonaniem. Wszystkie drzwi z kolekcji dostępne są także w wersji ukrytej z ościeżnicą DISCRET. Drzwi standardowo wyposażone w cichy i wygodny zamek magnetyczny.

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner