Drzwi wewnętrzne

drzwi-wew-page

Drzwi wewnętrzne

 

Sprawdzeni polscy producenci

Drzwi wewnętrzne budują wizerunek każdego domu i nadają indywidualny charakter pomieszczeniom. Ważne jest, aby dokonać dobrego wyboru, dlatego proponujemy Państwu produkty sprawdzonych polskich marek, takich jak Asilo, Czajka czy Intenso.

W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne drewniane i fornirowane naturalnym drewnem, płyty MDF, wersje przylgowe i bezprzylgowe. Sprzedajemy również drzwi wewnętrzne przeszklone i szklane. Do wszystkich produktów zapewniamy szeroki wachlarz przeszkleń i okuć. Bogata paleta wzorów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Poza sprzedażą zapewniamy również montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Satysfakcja gwarantowana!

 

Drzwi wewnętrzne okleinowane

firma-intenso drzwi-wew-mdf

Drzwi wewnętrzne okleinowane są idealnymi modelami dla klienta, który ceni sobie wysoką jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną. Są wykonane z materiału typu MDF i pokryte laminatem drewnopodobnym.

Drzwi wewnętrzne drewniane i fornirowane

firma-czajka drzwi-wew-drew-2

Czajka jest producentem, który dostarcza nam drzwi wewnętrzne drewniane i fornirowane. Atrakcyjnym wzornictwem zaspokoi gusta i upodobania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi wewnętrzne MDF fornirowane

firma-asilo drzwi-wew-drew-1

Drzwi Asilo to polski producent drzwi bezprzylgowych, fornirowanych drewnem naturalnym oraz lakierowanych. Charakteryzują się one nowoczesnym wzornictwem w połączeniu z praktycznym i estetycznym wykonaniem. Wszystkie drzwi wewnętrzne z kolekcji są dostępne także w wersji ukrytej z ościeżnicą DISCRET. Wszystkie modele producenta są standardowo wyposażone w cichy i wygodny zamek magnetyczny.

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner