Refleksole i Verandy

refleks-page

ROLETY TYPU REFLEKSOL I VERANDA

selt

Komfortowe osłony przeciwsłoneczne

 

Rolety typu Refleksol i Veranda stanowią cenną ochronę przeciwsłoneczną. Pomagają w utrzymaniu stabilnej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu, szczególnie podatnym na działanie promieni słonecznych. Tłumią kontrasty, a także zachowując dobrą widoczność na zewnątrz..

Równoczesne korzystanie z rolet typu Refleksol I Veranda zapewnia ograniczenie użycia klimatyzacji, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

Bogata oferta tkanin o rozmaitych strukturach i kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji rolet, umożliwiają idealne wkomponowanie ich w otoczenie. Rozmaite metody montowania do ściany, sufitu, we wnęce okiennej, na dachu, czy na fasadzie obiektu od strony zewnętrznej lub wewnętrznej, znajdą zastosowanie w każdej sytuacji.

Istnieje również możliwość opcjonalnego zastosowania automatyki pogodowej. Zabezpiecza ona rolety przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Niezawodna aluminiowa konstrukcja oraz dobrej jakości tkaniny z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC, gwarantują długotrwałe użytkowanie rolet.

Potrzebują Państwo efektywnej i estetycznej osłony dla swojego tarasu bądź ogrodu? Jeśli tak, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pergoli.

Refleksole

Verandy

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner