Żaluzje fasodowe

zaluzje-page

Żaluzje fasadowe firmy SELT

selt

Żaluzje firmy SELT

 

Żaluzje fasadowe firmy SELT powstrzymują działanie promieni słonecznych, które wpadają do wnętrz, nagrzewając pomieszczenia i oślepiając obecne w nich osoby.

Ponadto, żaluzje posiadają pełną swobodę regulacji kąta nachylenia piór – co umożliwia dobór stopnia zaciemnienia – oraz stanowią cenny element aranżacyjny, wpływający na wygląd fasady i nadający jej ciekawego, nowoczesnego oblicza.

Żaluzje produkowane są w dwóch kształtach listew – przypominających literę C i zbliżonych do litery Z. Cechują się łatwością montażu, lekkością konstrukcji i atrakcyjnym wyglądem. Wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Szeroka gama osłon, interesujący kształt i różnorodna kolorystyka produktu, zapewniają mu estetyczny wygląd. Możliwość wyboru napędu i zastosowania automatyki pogodowej dodatkowo zwiększa funkcjonalność systemu.

Poza żaluzjami, mogą u nas Państwo nabyć markizy tarasowe, marikzorolety oraz rolety typu Refleksol i Veranda. Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie szczegółowej!

Żaluzje zewnętrzne

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner