O nas

page-o-nas

Sprzedaż i montaż okien i drzwi

 

Informacje o firmie Kada

Firma Kada powstała w 1996 roku. Od początku funkcjonowania przedsiębiorstwa nasza działalność była nastawiona na sprzedaż i montaż okien oraz drzwi wysokiej klasy.

Na przestrzeni lat zyskaliśmy szereg doświadczeń, dlatego wiemy, jak ważne jest wykorzystywanie wyselekcjonowanych surowców naturalnych. Za priorytetowe uznaliśmy dostarczanie najwyższej jakości materiałów.

Obecnie nasza oferta asortymentowa obejmuje m.in.: okna aluminiowe, drewniane i okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe, bramy wjazdowe, ogrodzenia, panele fotowoltaiczne oraz systemy ogrzewania podłogowego i ściennego.

Oferujemy najnowsze technologie i najlepsze materiały

Naszym celem jest zapewnienie klientom fachowej obsługi. Używamy sprzętu budowlanego, który posiada wszelkie dopuszczenia i certyfikaty. Dzięki drzwiom, oknom, bramom i ogrodzeniom z naszej oferty zyskaliśmy wiarygodność, którą wciąż mamy zamiar umacniać. Nieustannie dostosowujemy ofertę i technologię, biorąc pod uwagę zmieniające się warunki rynku budowlanego oraz wymagania inwestorskie.

Tak sformułowana koncepcja działania pozwala nam oferować najnowsze technologie w zakresie sprzętu budowlanego. Gwarantujemy najwyższej jakości materiały oraz profesjonalne doradztwo na poszczególnych etapach projektu. Dzięki temu zyskują Państwo poczucie bezpieczeństwa, a także satysfakcję z końcowego efektu. Zapraszamy do współpracy inwestorów, osoby prywatne, firmy remontowo-budowlane oraz instytucje państwowe.

Co gwarantujemy naszym Klientom?

co-gwarantujemy

Zaufaj specjalistom!

 

 

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner