Ogrodzenia Wiśniowski

ogrodzenia-page

Ogrodzenia Wiśniowski – wytrzymałość i bezpieczeństwo

Oferujemy Państwu bramy skrzydłowe, furtki i ogrodzenia Wiśniowski w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Jest to inwestycja, która gwarantuje bezpieczeństwo domu.

Duża wytrzymałość

Wszystkie elementy ogrodzenia cechują się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne i upływ czasu. Zawdzięczają to nowoczesnej metodzie zabezpieczenia antykorozyjnego, opartej na malowaniu proszkowym oraz cynkowaniu. Cynkowa powłoka, która jest uzyskiwana w skomplikowanym procesie chemicznym, chroni elementy ogrodzenia przed korozją nawet na kilkadziesiąt lat.

Ogrodzenie Wiśniowski – zalety

Ogrodzenie Wiśniowski prezentuje się wyjątkowo estetycznie, niezależnie od pory roku czy pogody. Połączenie właściwości powłok cynkowej i lakierowej w systemie Duplex pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji. Oznacza to sporą oszczędność, ponieważ nie muszą Państwo ponosić wydatków związanych z malowaniem ogrodzenia powłoką antykorozyjną co kilka lat. Ogrodzenia, bramy i furtki marki Wiśniowski są nie tylko solidne i trwale, ale też atrakcyjnie prezentują się na posesji. Bogate wzornictwo umożliwia dopasowanie ogrodzenia do stylistyki domu lub jego otoczenia.

Poza sprzedażą wykonujemy również montaż ogrodzeń Wiśniowski w Chwaszczynie, Słupsku i okolicach.

Wszystkim zainteresowanym polecamy również nasze inne pozycje ofertowe, w tym m.in. żaluzje fasadowe Selt i pergole.

Galeria

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner