Refleksole i Verandy

refleks-page

Rolety typu Refleksol i Veranda

selt

 

Komfortowe osłony przeciwsłoneczne

Rolety typu Refleksol i Veranda stanowią cenną ochronę przeciwsłoneczną. Pomagają w utrzymaniu stabilnej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu, szczególnie podatnym na działanie promieni słonecznych. Tłumią kontrasty, a jednocześnie zachowują dobrą widoczność na zewnątrz.

Równoczesne korzystanie z rolet typu Refleksol i Veranda ogranicza potrzebę używania klimatyzacji. W efekcie przyczynia się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

Bogata oferta tkanin o rozmaitych strukturach i kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji rolet umożliwiają idealne wkomponowanie ich w otoczenie. Rozmaite metody montowania do ściany, sufitu, we wnęce okiennej, na dachu, czy na fasadzie obiektu od strony zewnętrznej lub wewnętrznej, pozwalają na zastosowanie rolet w każdym oknie.

Automatyka pogodowa i trwałe tkaniny

Istnieje również możliwość opcjonalnego montażu automatyki pogodowej. Zabezpiecza ona rolety przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Niezawodna aluminiowa konstrukcja oraz dobrej jakości tkaniny z wytrzymałych, pokrywanych PVC włókien poliestrowych, gwarantują długotrwałe użytkowanie rolet.

Potrzebują Państwo efektywnej i estetycznej osłony dla swojego tarasu bądź ogrodu? Jeśli tak, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pergoli.

Refleksole

Verandy

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner