Żaluzje fasodowe

zaluzje-page

Żaluzje fasadowe Selt – skuteczna ochrona przed słońcem

selt

Żaluzje fasadowe Selt powstrzymują działanie promieni słonecznych, które negatywnie oddziałują na atmosferę w pomieszczeniach budynku. Nie tylko podnoszą temperaturę, ale też ograniczają widoczność na ekranach, powodują płowienie kolorów tkanin meblowych i obniżają komfort przebywających we wnętrzach osób.

Zalety żaluzji fasadowych Selt

Produkowane przez firmę Selt żaluzje fasadowe zapewniają pełną swobodę regulacji kąta nachylenia piór. Pozwala to na dopasowanie stopnia zaciemnienia do potrzeb użytkowników. Stanowią też cenny element aranżacyjny, który pozytywnie wpływa na wygląd fasady i nadaje jej ciekawy, nowoczesny charakter.

Rodzaje żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe Selt są produkowane w dwóch kształtach listew – przypominają one literę C lub Z. Cechują się łatwością montażu, lekkością konstrukcji i atrakcyjnym wyglądem. Wykonane z wytrzymałych materiałów, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Osłony są dostępne w szerokim wyborze wzorów i kolorów oraz w wielu ciekawych kształtach. Dzięki temu są bardzo estetyczne i pozwalają na stworzenie unikalnej aranżacji balkonu. Dodatkowym atutem, który zwiększa funkcjonalność systemu, jest możliwość wyposażenia w automatykę pogodową i dowolny napęd.

Poza żaluzjami, mogą u nas Państwo nabyć markizy tarasowe, marikzorolety oraz rolety zewnętrzne typu Refleksol i Veranda.

Żaluzje zewnętrzne

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner